[IMG]

Astragon Entertainment – “GAS” (Almanya, Avusturya, İsviçre) marketteki yayın ortağımız – Euro Truck Simulator 2’nin yeni sınırlı sürümüLegendary Edition hakkında. Bu muhtemelen okurlarımızın çoğu için heyecan verici değil gibi zaten oyunun yasal bir kopyasına sahip olduğunuza eminiz… değil mi? Yazılımın kendisi aslında ETS2 Deluxe Bundle olarak zaten uzunca bir süre Steam’de olmuştur: DLC’ler artı bazı eski oyunlarımız, ana oyun ve büyük bir koleksiyon bir arada. Ama kutunun içinde gerçekten havalı içerik seviyoruz, biz de bu blog yazısının ikinci bölümü için içerik olarak kayda değer olduğunu düşündük. Eğer zaten ETS2 sahibiyseniz, şaşırtıcı bir şey değil – fakat değilseniz, veya eğer potansiyel kamyon simulatörü bağımlısı olduğunu bildiğiniz birisine bir hediye bakıyorsanız, toplam değeri o kadar da kötü değil.

[IMG]

Legendary Edition kutu seti sürümü neredeyse burada, bugün Deluxe Bundle’a eklenecek olan iki yeni boya paketi yayınlıyoruz ve, sırayla, ayrıca Legendary Edition’ı Polonya veya Çek Cumhuriyeti gibi başka bir pazar üzerinden eşdeğer fiyata satın alacak veya önceden satın almış kimseler için kullanılabilir. Ülkelerin seçimi kesinlikle keyfi değildir – Avusturya Boya Paketi ve İsviçre Boya Paketi DLC’si Euro Truck Simulator 2’nin “GAS” bölgesindeki oyuncularına hitap için özel olarak yaratılmıştır.

[IMG]
[IMG]

En son ama en kötü değil, Orta-Amerika Kamyon Fuarı gezimizdeki görüşleriniz doğrultusunda size biraz daha fazla fotoğraf göstermek için küçük sözümüzü yerine getiriyoruz. SCS Software Facebook sayfamızdaki özel bir galeride bulabilirsiniz.

TÜRKÇE ÇEVİRİ: @Kaan BATU