American Truck Simulator 3 Şubat 2016 tarihinde aynı anda hem perakende hem de dijital olarak yayınlanmış olacak. Ama bu artık “Haber”değil, umuyoruz ki takviminizde çıkış tarihini işaretlemişsinizdir :)

Çıkış haftasında en-çok satanlar listesinde büyük bir sükse yapmak ve oyun endüstri basınında iyi bir izlenim yakalamak için, oyun satmaya başlandıktan sonra satış piyasası oluşturmak istiyoruz. Bunu başarmak için fan topluluğumuza bağlı olacağız; işleri nasıl kolaylaştırabileceğimizi düşünürken, birazcık rüşvete kaçan bir çözüm bulduk.

İşte anlaşma: American Truck Simulator Steam Sayfası’na gidin, “Steam Arkadaş Aktiviteleri” aracılığıyla oyunun yayınlanma sürecindeki periyotta tüm önemli haberleri almak için “Takip et”‘i seçin.

Mümkün olduğu kadar insanları ağımız içine alarak, oyunun yaklaşan yayınlanma tarihine farkındalık yaratmak için birazcık “büyüyen kar topu etkisi” olacağını umuyoruz – sadece sıkı hayranlarla değil aynı zamanda genel oyuncu kesiminde.

“Takip etme” karşılığında, size özel bir hediye vermeye hazırız: Eşsiz SteamPunk – temalı çekici boya paketleri. Oyunu dijital veya perakende halinde almış olmanız önemli değil, oyunun orijinal Steam topluluk haberlerini takip ettiğiniz ve oyunun yayınlandığı hafta oyununuzu Steamüzerinden aktifleştirdiğinizde, bu bonusu kullanabilirsiniz.İşte burada iştahınızı kabartacak birkaç fotoğraf;


TÜRKÇE ÇEVİRİ: @Memduh Başgan