[​IMG]

Selam Tırcılar!

American Truck Simulator piyasaya sürülme yolunda gayet iyi gidiyor ve artık World of Trucks Dünyası ile bütünleşmesinin planlarını konuşmamız gerektiğini düşündük.

Piyasaya çıkacağı gün, tırlarınızın plaka ve ekran görüntülerini yükleyebilmeniz için yardımcı olacağız. Oyun yayınlandıktan kısa bir süre sonra sizlerden gelecek devasa sayıda ekran görüntülerini bekliyor olacağız. Editör ekibimiz, her gün artan birbirinden güzel fotoğraflar arasındanAmerican Truck Simulator yüklenme sayfasındaki Image Spotlight için en iyi fotoğrafları seçerken bunalıyorlar.

Sonunda World of Trucks‘tan, Facebook‘taki birkaç kaliteli ekran görüntülerinden daha fazlasını bekliyoruz ve kesinlikle daha fazlası yolda. Euro Truck Simulator 2 için Kontratlar özelliğini yayınladığımızdan beri, 4.8 MİLYON TON‘un üzerinde iş teslim edilmiş. Bu özellik American Truck Simulator için de elbette olacak, buna karşın internet alt yapısının serverların dolduğunda hazır ve çalışır olabileceğinden emin olmalıyız ve gelecek küçük bir güncellemeyle düzelecektir.

Kontratları, internet üzerinden World of Trucks‘a girip değil de direk oyundan alınacak şekilde yeni bir özellik getirerek geliştiriyoruz. Bu kullanılabilirlik ve kolaylık getirecektir. Hatta bazı özellikler zamanla oyun istemcisine kayabilir, bunları internet arayüzü ile ilişkilendirmemiz de önemli, olay da bu zaten. Virtual Trucking Companies (VTC) desteği uygulamalarını yaparken, Kontrat‘ların en üstüne daha fazla üst yapı kuracağız.

[​IMG]

Yapmamız gerek küçük bir duyuru daha var: World of Trucks başarımı “Düzenlenmiş Kimlik (Refined Identity)”‘e güle güle demek üzereyiz. Bunu yapmamızın sebeplerinden bir tanesi de yakında tanıtacağımız “ince eleyip sık dokuyun” tarzı özel ayarlar, ama buradaki ana baskı bu ayarların kaldırılmasının teknik olması. Server altyapılarımızın büyümesi ve bir çok servisimizi Bulut Depolama Alanı (Cloud-Based)‘na taşıdığımızdan dolayı, ilgili veritabanı sorguları ucuz ve efektif bir şekilde çalışmakta zorlanıyor.

Sonuç olarak, bu özel başarım “Miras Başarımı (Legacy Achievement)” olarak gelecek ve bunu elde etmek mümkün olacak. Plan Şubat’ın 1’i olur olmaz, algılama kodunu bu başarım için kapatacağız ve kazanmak mümkün olacak. Eğer zaten bu başarımı kazandıysanız veya 1 Şubat’dan önce elde etme imkanınız olursa, profilinizde kalacak. Eğer başarımları teker teker toplayan taraftaysanız ve hepsini almak istiyorsanız, birkaç gününüz kaldı. Hala alabilirken alın 🙂

TÜRKÇE ÇEVİRİ: @Memduh Başgan