Merhaba Euro Truck Simulator 2 hayranları. Bugün sizlere çekicilerinizde dekorasyon yapabileceğiniz yeni bir özellik getiriyoruz. Bu dekorasyon ile tam olarak: Milli bayrağınızı camınızın üstüne koyabiliyorsunuz.

Bu DLC yüzlerce ülkenin bayraklarını içeriyor, böylece oyunumuzu oynayan dünyanın her tarafından insanlar kendi milli bayraklarını camına asabilecek. Bu dekorasyon öyle her gün kullanılacak bir şey değil ancak özel günlerde oldukça kullanışlı olacak. Mesela milli bayramlar veya spor müsabakaları gibi…

World of Trucks’taki harici sözleşmelere yeni gelen güncellemeleri desteklemek için bu DLC’yi para vermeden almanızı sağlayacak bir aktivasyon kodu sağlıyoruz sizlere. İşte anlaşma:

Bugün ve 15 Haziran 2016 tarihleri arasında 3 adet World of Trucks harici sözleşmesi tamamlayın. Kısa mesafeli işler gibi kandırmacaları önlemek için yapacağınız her iş; En az 200 km olmalı.

Aktivasyon kodlarını günde sadece 1 kere toplu şekilde dağıtacağız. Yani; tüm işleri yaptıktan sonra 24 saat kadar beklemek zorunda olacaksınız. Aktivasyon kodunuz ise World of Trucks sistemi ile otomatik olarak gönderilecek. Sabrınız için minnettarız.

Daha çok etki yaratması için bu DLC ile daha önceden sahip olduğunuz ülke boya paketlerini kombine edebilirsiniz. Aynı aşağıdakiler gibi:

[IMG]
[IMG]
[IMG]

Bu DLC ISO Standartları Listesi’nde bulunan tüm ülkeleri içermektedir.

TÜRKÇE ÇEVİRİ: @Memduh Başgan