Selam kamyoncular !

Şu an ETS2 için 1.23 ve ATS için 1.1 güncellemesiyle uğraşıyoruz. Güncellemeyle gelecek şeylerin başında Steam Atölye desteği var. Bu güncelleme için uzun zaman çalıştık. Şu anda Atölye hâlâ test aşamasında. Test aşamasında olmasına rağmen , test ekibimiz sağ olsun ortaya güzel modlar çıkıyor. İşte sayfa böyle görünecek.

[​IMG]

İki oyunumuzu da kapsayacak olan halka açık beta sürümünü dört gözle bekliyoruz. Steam Atölyesi’ni kullanmanın kolaylığı gerçekten büyüleyici şöyle ki :
İstediğiniz modu seçiyorsunuz ve ‘’ Abone ol ‘’ butonuna tıklıyorsunuz , böylece mod otomatik olarak yüklenecek ve oyununuzda ‘’ Mod Yöneticisi ‘’ bölümünde görünecek. Steam istemcisi eğer mod yükleyicisi modu güncellerse , bu olayı kendisi halledecek . Yani yüklediğiniz mod güncellenirse sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmayacak. Dahası ; eğer bilgisayar değiştirmeye karar verdiyseniz veya OS işletim sisteminizi yeniden kurmaya karar verdiyseniz , yine sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan modlar otomatik olarak yüklenecek ve güncellenecek.

Mod Yapımcılarını İlgilendiren Birkaç Haber Daha Var

Modunuzu paylaşmak veya yüklemek için SCS Atölye Uploader ‘ ı yüklemeniz gerekiyor. Bu amaçlar için kendi tarafımızdan kurulan ve ücretsiz olan bir program. Ve görünüşü de böyle olacak :

[​IMG]

Uploader aracıyla birlikte , mod yapımıyla daha çok ilgili olacak şekilde kendi Wiki sayfamızı hazırlıyoruz.

[​IMG]

SCS Oyunları için mod yapmak isteyenlerin buluşacağı bir yer olacak burası. Burası ; resmi SCS modlarının bulunacağı , modların dokümanlarının olacağı , modların oyunun yeni versiyonuna nasıl uyarlanacağını , mod yapımcılarının birbirlerine yardım edeceği bir ortam olacak. Wiki ayrıca , oyuın motorumuz hakkında ve muhtemel yapılandırma ayarlarıyla ilgili küçük ek bilgileri de içerecek.

Yine de bunları çalışabilir hale getirmemiz için birkaç haftaya ihtiyacımız var. ETS2 ve ATS için halka açık beta ‘da görüşmek üzere. SCS kaçar …

TÜRKÇE ÇEVİRİ : @Memduh Başgan