[IMG]

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için gelecek olan büyük güncelleme şu geliştirmeleri içerecek: Harita genelinde düzenlemeler, yapay zeka geliştirmeleri, geliştirilmiş şanzıman kodlaması, xinput desteğinden CSIO Teknolojileri için ek bir desteğe, dorse takmayı zorlaştıracak yenilikler… Daha fazlasını sonra açıklayacağız. Şimdi ise, World Of Trucks kontratlarına gelecek olan geliştirmeler üzerine odaklanmak istiyoruz.

En büyük bakımlardan birisi başlık altında gizlenmiş durumda. Deneme amaçlı yazdığımız kodların birçoğu artık çalışır hale geldi. World of Trucks’ın gelecek zamanda daha çok bilgi kod vs. içereceğini anladığımız için, bu içerikleri “cloud” (internet tabanlı depolama alanı)’a taşımamız gerektiğini anladık. Bu işlem şu an World of Trucks’a bağlanırken yaşadığınız birkaç sorunların ortadan kalkmasını sağlayacak.

[IMG]

Harici sözleşmeler oyunların içindeki tüm resmi olan harita içeriklerinde çalışacak. Yani artık Euro Truck Simulator 2’de İskandinavya ve Going East DLC’lerinde harici sözleşmeleri yapabileceğiz. Bu durum American Truck Simulator için de geçerli.

Kontratların müşteri kısmını geliştirdik, böylece harici işleri direk olarak oyundan alabileceksiniz – ALT+TAB veya SHIFT+TAB’a gerek duymayacaksınız. Size en yakın olan işleri görebileceksiniz, böylece iş seçiminiz daha kolay olacak. Hatırlatalım tabii ki de işi seçtiğiniz zaman“Teleport” olmayacaksınız. Dorseye kadar sürüp kendiniz dorseyi almanız gerekecek.

World of Trucks’ta bölgesel ayarları geliştirdik. Böylece kendi bölgenize göre ayarlamaları yapabilirsiniz.

[IMG]

Gelecek olan güncellemeler için artık yeni geliştirmeler olmayacak. Neredeyse Kapalı Beta kısmına yaklaştık. Burada bug düzeltmelerini vs. yapıyoruz. Yeni bir Açık Beta’yı dört gözle bekliyoruz. Sizlerin bu yenilikleri deneyip bize eksiklerimizi raporlaması bizim için her zaman mutlu edici oldu. Yeni güncellemelere birkaç hafta kaldı. Takipte kalın!

TÜRKÇE ÇEVİRİ: @Dystopia