1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Güncelleme [Güncel Sürüm] TruckersMP 0.2.3.7.0 Alpha

Konusu 'Güncellemeler / Updates' forumundadır ve Extreme tarafından 24 Mayıs 2022 başlatılmıştır.

1. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.349
    300
    Volvo

[0.2.3.7.0 Alpha] - 24.05.2022
    Truck Delivery Dispatcher'ın ikinci versiyonunu tanıtan yeni bir 0.2.3.7.0 sürümünün yayınlandığını duyurmaktan gurur duyuyoruz! Bu sadece özel işler oluşturmanıza değil, aynı zamanda arkadaşlarınızla paylaşmanıza da izin verir.Bu sürümün ana odak noktası, sahip olunan römorklar için destek sağlamaktır.Bu, kendi römorkunuz için bir kargo teklifi oluşturabileceğiniz anlamına geliyor.

Kullanıcı Arayüzü Değişiklikleri
    • Penceler çok daha kompakt olmakla birlikte benzer bileşenler daha mantıklı bir şekilde gruplandırılıcak.
    • Kullanıcı için özel olarak yeni bir UI bileşeni oluşturuldu; otomatik tamamlama
      • Bu, daha önce kullanılan birleşik giriş kutusuna benzer şekilde çalışır.
      • Öğeleri adlarına göre arayabilirsiniz.Örneğin, "Polonya" yazarsanız, Polonya'da bulunan tüm şehirleri göreceksiniz.
      • Bu bileşen şehirler ve kargolar için kullanılabilir.
    • Prism UI bileşenleri, GUI kitaplığımıza entegre edildi.Bu, artık römork önizlemesiyle pencerenin etrafında hareket edebileceğiniz anlamına gelir.

Özellikler
    • Daha önce de belirtildiği gibi, treylere sahipolduğunuzda, bunun için bir kargo teklifi oluşturabilirsiniz.
    • Sevk görevlisi yalnızca iş üretmekle ilgili değil.Yani şöyle ki; bir işi başka birinden kopyalamaya çalışırsanız, aşağıda görebileceğiniz gibi, o römorku kullanabilirsiniz.
    (Römork, yalnızca kullanılmış DLC ve Steam öğelerine sahipseniz kopyalanabilir.)
    • Kaynak ve hedef şirket artık bir harita üzerinde önizlenebilir."Haritayı Görüntüle" düğmesine tıklamak, dünya haritası ile özel bir pencere açacaktır.
    • Oluşturulan iş/kargo teklifinin aciliyeti özelleştirilebilir.Bu, işim XP'sini etkiler.
    • İş bilgilerini oluşturmadan önce görüntüleyebilirsiniz.Bu; kara mesafesi, tahmini varış zamanı, feribot mesafesi ve (varsa) feribot ücretinden oluşur.
    • Römork listesine bir filtre geldi.Etkinleştirildiğinde, yalnızca kaynak ve hedef ülkelerin yasalarına uygun römorklar listelenecektir.Örneğin; bu çift treyler yasalarına uygundur.
    • Bir kargo seçmek bazen zor olabileceğinden, artık onu sadece römork önizlemesinde görmekle kalmaz, aynı zamanda tek bir düğmeye tıklayarak rastgele birini seçebilirsiniz.
    • Şehirlerin ve kargoların önbelleğe alınması iyileştirildi ve yükleme sürelerinden tasarruf sağlandı.
    İndir
    https://truckersmp.com/download

American Truck Simulator Multiplayer ve Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Kurulum Rehberi
    http://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-kurulum-rehberi.114/

American Truck Simulator - Oyunu Desteklenen Sürüme Alma
    http://forum.wotmp.com/konu/atsmp-oyunu-desteklenen-surume-nasil-getirebilirim.8662/

Euro Truck Simulator 2 - Oyunu Desteklenen Sürüme Alma
    http://forum.wotmp.com/konu/ets2mp-oyunu-desteklenen-surume-nasil-getirebilirim.4811/

2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.353
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim yıl olmuş 2022 yenimi düşünüyorsunuz bunu tmp yapmayın lütfen ya :D

Cemsnbc ve Ghost bunu beğendi.
  3. syntax

syntax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Çok güzel olmuş. Önizlemeleri göstermesi çok iyi. Önceden Trucky kullanıyordum Alt+D ile hemen iş alıyordum ama bu daha iyi ve kayıtlı oyunu yükle gibi bir durum söz konusu değil. Ayrıca keşke tırı yükü alacağımız yere teleport etse. Oraya kadar gitmek zorunda kalmazdık. Belki de vardır ben göremedim.

4. Umtkc59

Umtkc59
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

3
    0
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle Selam Aleyküm Ben Oyunu Nasıl Asıl Sürüm'e Alabilirim 1.44 Aldım Eski Version Diyor Yardımcı Olma şansınız Varmı Acaba '

5. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300