1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü 2.Banda Perma?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve enesuzun5757 tarafından 5 Mart 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adam neyden bahsediyo sen neyden bahsediyosun demiş ki benim 2 tane yeşil banım var ben bu hesabı silip farklı steamle yeniden oyuna başlamak istiyorum demiş. Bunda bandan kaçmak gibi bi durum yok

schilbS ve hsngencer bunu beğendi.
  2. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ya sorma hocam ya. bunların amacı milleti azarlamak. millete laf sokmak. 2 tane banım var mayıs da onlarda gidiyor.adam bana bandan kacmakdan falan fistan soz ediyor. birde burda sunu fark ettim. bi kac kişi burda insanları azarliyor laf sokuyor.yazık gercekten.

Emir78 bunu beğendi.
  3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.063
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    O banlar tamamen gitmiyor işte, hiç gitmiyordu. Ban atan admin, sarı da olsa "due history" yazan banları dikkate alıp kalıcı ban attığı oluyordu. Yani, yeni hesap açmak, yeşil olan banlardan kaçma yine de. Ve hesaplar ilişkilendirilirse bu banlar yine yansır diyorlar.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.