1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü 3 ay ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve 14Bolulu14 tarafından 21 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. 14Bolulu14

14Bolulu14
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

20
    7
    1
    35
    TruckersMP Profili
    merhabalar 3 ay ban yedim hesap benim ama o gün ben sürmüyordum kimin sürdüğünüde bilmiyorum böyle birşey yapmış süren https://yadi.sk/i/isVyoRIy_txhUQ buna nasıl itiraz edebilirim kesinlikle o gün ets 2 bile oynamadım

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Hesap

Kendi hesabınızdan sorumlusunuz. İhlalin yapıldığı sırada hesabı kimin kullandığı göz önüne alınmaz. Kural ihlali yapıldığında, kural ihlalinin yapıldığı hesap cezalandırılır.

Yukarıda oyun kurallarından bir bölümü görüyorsunuz her şey gayet açık ve net olarak belirtilmiş kuralda.
    Yapılabilecek pek bir şeyin olduğunu zannetmiyorum, bir daha ban yememek için TruckersMP, Steam gerekirse e-mail şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Son düzenleme: 21 Aralık 2018
    LondroS, mexiumut ve 38kayserili bunu beğendi.
  3. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Kendi hesabınızdan kendiniz sorumlusunuz, sanırım hesabınızın şifresini birine vermişsiniz ve oda bunları yapmış.

4. 14Bolulu14

14Bolulu14
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

20
    7
    1
    35
    TruckersMP Profili
    ;( olsun yapacak bişey yok /Kurallara Karşı Boynumuz Kıldan İnce\

Extreme bunu beğendi.
  5. gsbs1995

gsbs1995