1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Amd mi Intelmi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve RundownTiger53 tarafından 18 Haziran 2021 başlatılmıştır.

1. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili

laptop alacaksaniz almayin benim bilader 6 bin tl para verdi taksitlerle toplam laptop kendisi 5 bin tl suan agliyor resmen oyun kaldiriyorlar demisler ets 2 de bile kasiyor ben masaustu kullaniyorum slotlarim ddr3 destekliyor 4 gb ddr3 ekran kartim var 128 bit i3 islemcim var intel 3.40 mghz 120 gb ssd var 8 tb da normal HDD disk var :D

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.063
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şu "dizüstü kötü masaüstü iyi" muhabbetleri de ilginç. Adam keyfe keder almıyor ki. Kim ister gidip masaüstü dizme imkanı varken dizüstü almayı? Üniversite veya başka sebeple dizüstü daha mantıklı. Alırken ne için ne aldığın önemli. ETS bile artık eskisi gibi sistemi az kullanan bir oyun değil, bir sürü yanı değişti. Şimdinin 6bin TL cihazı zamanın 4bin cihazları gibi, her şeyi kaldırmaz.
    Son oyunlar için 10bin üstüne çıkmak gerek.

Bak adam ne demiş:
    Bu cihazlar bunları her türlü yapar, 2008 sonrası oyunlarda canı sıkılır, ama GTA San Andreas gibi oyunlarda çok dert yaşamaz.

Son düzenleme: 2 Temmuz 2021
    RundownTiger53, alikvp ve Doctor Pikachu bunu beğendi.