1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

ATS American Truck Simulator Steam'de Satışa Çıktı!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Alenqroo tarafından 2 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. OkanK23

OkanK23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Simulatör piyasasında eğer SCS nin rakibi olsaydı destek olmazdık lakin bu işe bir el atan yok SCS ise çokta profesyonel olmayan orta seviye bir ekip. Tabi ki de bu fiyatı hak etmiyor ATS ama Ben ETS için de çok ön yargılıydım ilk başlarda bir şeye benzemiyordu zamanla güncelleme geldi. Ben ECS çıksın başka bir şey beklemem SCS den. Oyun daha çok taze başlangıç fiyatını ilk aşamada yüksek tutacaklar elbet buda zamanla düşer ama ben zaten ETS den farklı olmayacağını bilerek aldım ETS nin Amerika versiyonu olmuş ama bence ETS2 den çok daha keyifli olmuş. Yolları gerçekten keyifli dalgalı yollar , çöl havası fln sonra şehir görüntüsü fln aslında bunlar ETS2 den çok daha üstün kılan şeyler daha birçok fark var.

2. Alenqroo

Alenqroo
    Plaka

263
    191
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dogru ETS2 Den Birçok Üstün Kılan Şeyi Olabilir Sonuçta ETS2 Ondan Önce Çıktı Ve ETS2 Cıktıkdan Sonra SCS Üzerine Birşey Eklemeliki Satabilsin. Bu Her Markanın Genel Bir Şeyidir Cıkardıgının Üzerine Birşey Koymalıki Satabilsin. Fakat 2 Adet Tır Ve Kücük Harita Bize Bu Paraya Hayal Kırıklıgına Ugrattı 1-2 Hafta Daha Uzasa Harita Tam Tamamlanıp Araclar Tam Eklenip Gelseydi O Zaman Belkide 50TL Bu Kadar İsyan Olmayacakdı. Yanlışmıyım ?

3. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ets 2'de hem araç sayısı fazla hemde devasa bir haritası var. Fiyat olarakta ATS çok fazla evet , dün akşam biraz şok yaşamıştım. ETS 2 , ATS'ye göre çok çok iyi bu tartışılmaz. Fakat ATS'de o şehirler öyle güzel modellenmişki anlatamam , oynarken bunu farkediyorsun. Ayrıca yollar böyle sürekli düz değil , kıvrımlı inişli çıkışlı.. 28 şehir saydım ben oyunda. Yani özetle fiyat pahalı şehir sayısı az ve sadece 2 araç var ama yinede hak ediyor...

4. Alenqroo

Alenqroo
    Plaka

263
    191
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tabikide Şehirler Felan Güzelde Gercekten 50TL Fazla Olmuş Bayabir Fazla Yani. Araclarında Devamında Gelse Gelse 4 Tane Gelir Oda Aynı Markadan Gelir Büyük İhtimal İle Yollarıda Güzel Harita Biraz Büyütülüp Fiyat Kısılırsa Daha İy Olacagını Düşünüyorum.

5. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Fiyatı çekerler mi aşağı bilemiyorum açıkçası...

6. Alenqroo

Alenqroo
    Plaka

263
    191
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Fiyatın İnip İnmeyecegini İndirimlerde Ne Kadar Olacagını ETS2 Gibi İndirimlerde DLC Lerin Oyundan Yüksek Fiyatta Olup Olmayacagını İlerki Zamanlarda Görecegiz.

7. Muharrem EREN

Muharrem EREN

173
    38
    120
    Şimdi Herkezin Öngörüşü Farklı Buna Saygı Duymalıyız Ama Bu yıl Çıkan Veya Çıkacak Simülasyon Oyunlarının Genel Fiyatı Böyle
    Benim Görüşüm Derseniz Diğer Oyunlara Göre Fiyatı Gayet Normal. Fiyat Konusu Birazda Dolara Bakıyor.

8. EnesDGN

EnesDGN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

184
    41
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ATS 59 TL 'ye Kesinlikle alınmaz.Herkes indirimi bekliyor 25-30 TL ederi oyunun.ETS2 biraz daha gercekcı yenılıkler getırseler cok daha guzel olucak.

9. UlasCaNN

UlasCaNN
    Plaka

24
    1.347
    1.786
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    indirime girmesi biraz zor.