1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Süresi fazlamı azmı

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Emr3 tarafından 24 Mart 2017 başlatılmıştır.

Sizce Ban SÜRESİ haklımı

Bu anket 27 Mart 2017 tarihinde kapatılmış.
  1. Haklı

84,6%
  2. Haksız

23,1%
Birden fazla oya izin veriliyor.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Emr3

Emr3
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    119
    20
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
  2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
  3. AliKurtulus

AliKurtulus

1.251
    1.775
    250
    İlk 3 ban adminin takdirine kalmış bir şey olacak. Yani ihlal ettiğiniz kurala göre yasağın süresini admin ayarlayacak. 4. ban ne olursa olsun 1 ay olacak. 5. ban ne olursa olsun 3 ay olacak. 6. ban süresiz ban olacak ve süresiz banı geri alma şansı olmayacak.
    12 aydan daha fazla herhangi bir bandan önce mevcut ban bu kural altında göz ardı edilir. Bu soğuma dönemi olarak kabul edilir.

DarkBlueRZ bunu beğendi.
  4. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    İlk videoda yaptığın tamamen anlamsız ve saçma bir hareket. Bilgisayarın karşısına saksı koysak o şekilde dönmezdi herhâlde.
    İkinci videoda, ters şeride girerek kimseye zarar vermemişsin, ama yine de kuralları çiğnedin. Bu davranışlarının cezasız kalmayacağını biliyorsun. Bence dokuz gün ceza ile yine iyi yırtmışsın. Şahsen admin olsaydım, elimden gelen en uzun cezayı verirdim.

5. Emr3

Emr3

25
    119
    20
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    zaten ben ilk videoda nasıl bir esseklik yaptıgımı biliyorum ama 2. videoda ban sebebi atması sacma geldi bide o aralar yeni kariyere baslamıstım bu olaylar olalı 1 ay felan oldu ban onceki hafta geldi ama bu hafta sonu oynayamayacagım icin sordum

admine hangi dilde yazmamız lazım ???

6. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Türkçe yazabilirsiniz, ancak cevap süresi uzayabilir. Fakat tüm adminler İngilizce biliyor.

7. Emr3

Emr3

25
    119
    20
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    tamam tesekkurler

DesertEagle26 bunu beğendi.
  8. TRNebil01

TRNebil01
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    109
    38
    85
    Volvo
    İlk videoyu izledi öyle bir dönüş mü olur ya karşıdan geleni nasıl görmüyorsun adam haklı bence sen dua et 9 gün yemişsin benim tıra zarar veryorsa hata ve kuralları çiğniyorsa ayırmıyorum yabancılar olsun yada türkler olsun eğer bana zara verdiyse videoya alıp report ederim yanımdan ters şerite geçerse bana zara vermden ben karışmam gerisi admine kalmış.örnek birini gösteriyim hem küfür edip hemde trollük yapan bir şahıs bana çarpıp takla atmama sebep oldu kaç gün ban yemiş bir görün daha dikkatli olun ve kurallara uyun. aşağıda linki
    https://i.hizliresim.com/EgglEZ.png
    Saygılar.

Son düzenleme: 25 Mart 2017
  9. Emr3

Emr3

25
    119
    20
    70
    Scania
    TruckersMP Profili