1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Bitcoin

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Aborjin tarafından 14 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

1. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    Selam arkadaslar ben biraz önce bitcoinin yaklasik 3 gün önce 60 bin~~ şimdi ise 67 bin~~ oldugunu gördüm.

Sizce bitcoine yatirım yapmalı mıyım elimde 3000 tl para mevcut. Hepsini bitcoine basmayi dusunuyorum taktik verebilir misiniz.

Bi de btc alıp satabilecegim cok guvenilir bir site bilen varsa yoruma yazabilir mj

2. iArknn

iArknn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Btcturk Türkiye bazında en güvenilir sistemdir. Fakat Borsadan hiç bir farkı yok. 3000 tl ile zengin olup köşeyide dönebilirsin. Elinin altında ki bir şişe suya kadar kaybededebilirsin.

3. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    En fazla elindeki 3000 tl çöp olur ama olmazsa eğer iyi kazanırsın

4. Lance

Lance
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

456
    544
    165
    Mercedes
    Peki bende merak ettim şimdi 15.000 TL ile 3000 tl nin farkı olur mu? Şans konusunda.

5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.063
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    48 bini görünce almadım, 70 bini gördü, sonra yine düştü. Bir zamanlar 13 bin kuru vardı, almadık paraya kıyıp.

UlasCaNN bunu beğendi.
  6. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Böyle işlerde parayı basıp unutacaksın borsada 6 ayda 10 bini 350 bin yapıp biraz daha değerlensin diye bekletip sakız parasına kalanlar gördüm bitcoini de borsa da görebileceğin en dalgalı kağıt gibi düşün çok kar elde etme hevesine kapılma hızlı aç hızlı kapat.

UlasCaNN bunu beğendi.
  7. EmirSafran

EmirSafran
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

238
    95
    110
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ben emin olduğum coinler ile al sat yapıyorum mesala btc, hot, xrp,vs hepsine girmiyorum düşükten alıp yükseldiğinde satıyorum paribuda düzgün bir şekilde yapılırsa getirisi iyi oluyr 970 tl yi 1 günde 1200 tl yapıp çıktığım var mesela mebla büyükse ( kar-zarar) da yükselir göze alarak yap. haberleri iyi kontrol et çok etkili oluyor çünkü birde grafiklerine bir göz at:karizma:;)