1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Bu kafa için ne kullanıyorsunuz? 150 km/s isyancıları buraya

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ealpunal tarafından 21 Ekim 2018 başlatılmıştır.

1. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.325
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Selamlar. Her gün forumda 150 km/s hız sınırıyla ilgili yeni bir konu görüyorum. Tırla değil 90'ı 150'yi geçip bütün kuralları yasaları oyunda ihmal etmek isteyen çok kişi var. Ama bu oyunun ismi "Euro Truck RACING" değil adı üstünde "SIMULATOR" yani gerçek hayatın sanala geçirilmiş hali. Piyasada yüzlerce yarış oyunu var steamden alabilirsiniz

Bana sorulacak olsaydı, ki sorulmaz hız sınırının MP ilk kurulduğundaki gibi 110 olmasını isterdim.

Sizin bir TIR SİMÜLASYONU oyunundan neden bunları beklediğinizi anlayamıyorum ve bu kafaya ulaşmak için ne kullandığınızı merak ediyorum? Lütfen sadece ne kullandığınızı yazın cevap olarak polemiğe girmeden :)

2. HAKAN Z

HAKAN Z
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

90
    27
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    yeni scanıa s730 arka aks kontrollü 12 vites....
    ayrıca görüşlerinde de hem fikirim....

ealpunal bunu beğendi.
  3. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Æmre35 bunu beğendi.
  4. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
  5. tralonewolf

tralonewolf
    Plaka

25
    474
    103
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    110 istiyorsan eu 1 e geç bro

MertOguz, purppLz ve BMW ci bunu beğendi.
  6. serkant

serkant
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

22
    412
    319
    200
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    150'den fazlasını istiyorsan oynama kardeşim. ;)

telkesen ve mito1172 bunu beğendi.
  7. Big BluE

Big BluE

38
    478
    166
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mercedes eski kasa 4x2 şasi 6 ileri.Direksiyon tepkileri efsane.Bu direksiyon tepkisi bir de eski kasa Daf ta var

8. Cold

Cold
    Plaka

607
    529
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Gerçek Hayatta 180 170 Basan 490bgLik Tırlar Var. Siz Hala Gelmiş Simulasyon Oyunu Diyorsunuz. Yeni Scania S500 178 Görüyor Gerçek Hayatta. Oyundakinin 750BGli Halinin 180 Görmesi Çok Kolay. Neyse Konuya Dönelim

Volvo FH16 4X2 Man Tgx 6 Vites Şanzıman 750BG Volvo Eski Kasa Motor

DAF XF105 6X4 750BG Man Tgx 6 Vites Şanzıman

9. AEmre35

AEmre35

442
    2.001
    300
    TruckersMP Profili
    Reis madem sınırlanmayı seviyorsun, Eu1 serverini seçebilirsin. Gelelim 150 hız sınırına, Avrupada hangi tırın böyle bir sınırlanma zorunluluğu var bilmiyorum? Hani ''SİMÜLASYON'' oynuyoruz ya bence böyle bir şeye gerek yok ben yokuş aşağıya tırımın yardırmasını yokuş yukarı bayılmasını isterim. Şu konuda hak veririm 170 ile gidip Tollük yapanlar ama bu tipler trollüğü 110 la yapmayacaklarınımı sanıyorsun ? Neyse ne desek boş Sevgilerle...

10. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    gerçek hayatta 150 diye sınır mı var ?
    kadran 125'i gösterir fakat motor gücüne göre hızlanır yukarıda arkadaşlarında dediği gibi 170-180 gören tırlar var.
    Ha madem tmp hız sınırı illa koyacak bunu 150 sabit olarak değilde gerçeğe daha yakın olarak motor güçlerini dengeleyebilir,mesela tır 750bg'dir ama ağır hızlanır.Bunu yapabilecek konumdalar şuan skoda 4x4 yapılmış seri bir şekilde hızlanıyor,tırlar içinde bu gibi düzenleme yapılabilir.Hız sınırının olduğu hissettirilmemeli.
    O yüzden buraya gelipte herkes kafasına göre boş boş konu açıp simulasyon oyunu yazıp durmasın boşuna.Simulasyonu daha çok hissetmek isteyenler gitsin eu1 sunucusunda oynasın.

UzmanCavus, Emre Karaboncuk ve Wanheda55 bunu beğendi.