1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Çift Dorse Üzerine Yük Eklemek

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Skayt93 tarafından 21 Mart 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Skayt93

Skayt93
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    selamın aleyküm cümleten ben çift dorseye iş makinesi yerleştirmek istiyorum sırf onun için gittim dorsenin harita dlcsini bile aldım ama bi türlü yerleştiremedim bunun başka bi çözümümü var mod felanmı bu yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çift dorseler çıktığından beri kodlarla pek ilgilenmedim ama dorse ile normal bir yük alıp kodlamalar dan yükünü iş makinesi kodu ile değiştirmeyi denedin mi acaba? veya eğer ağır nakliyat dlc`sine sahipsen bu modu deneyebilirsin https://ets2.lt/en/93-rp-trailer-hct-ownership-v0-03-fix-for-all-version-work-multiplayer/

3. Skayt93

Skayt93

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    TheKingTR bunu beğendi.
  4. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Modun nasıl aktif edileceğini bulamamıştım fakat sonradan dorse alma kısmına girince soldaki kategorilerden buldum, belki benim gibi bulamayanlar varsa yardımcı olmuşumdur.

Extreme bunu beğendi.
  5. Skayt93

Skayt93

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    tamamdır hallettim yardımlarınız için saolun konu kilitlenebilir

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.