1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Dfgt direksiyon seti için öneri

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve sametcakr5734 tarafından 9 Ekim 2018 başlatılmıştır.

1. F0rneo

F0rneo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    yakın zamanda bu konuda ailemle görüştüm ve onların onayını aldım fakat çok pahalıya kaçmak istemyorum dolar malum 6 tl oldu ona göre bi dfgt var zaten ama ben kime neye güvenip güvenemiyeceğimi bilmiyorum bu konuda sizden fikir ve bilgi almak istiyorum yardım edenlere şimdiden teşekkürler (eğer alıcağım kişiye güvenmessem özel bi uygulama varmı tüm tuşları vs. çalışıp çlışmadığını kontrol etmek için)

2. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    Logitech'in kendi programı var diye biliyorum. Oradan tüm tuş fonksiyonlarını kontrol edebiliyorsun.

UBerk, Ozan Ceylan ve Enes55 bunu beğendi.
  3. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    2ci el alacaksan o iş tehlikeli iyi niyetlisi de var kötü niyetlisi de

4. Enes55

Enes55
    Administrator
    Plaka

1.159
    2.672
    250
    Scania
    2.El alacaksanız 1. Olarak bakmanız gereken husus Direksiyonun temiz kullanılmış olmasıdır. Hor kullanılmış DFGT 'ler başınıza türlü türlü dertler, özellikle de masraf açabilir. Direksiyona fiyat performans ürünü diyebilirim, çünkü bu fiyata Force Feedback destekli ve 900 Derece dönen direksiyon bulmak çok zor. Eğer manuel araba kullanıcısıysanız bir süre sonra vites ve debriyaj aratıyor açıkcası :). Satıcıyada dikkat ediniz, imkanınız varsa ürünü elden alınız (böylece direksiyonun fiziki durumunuda görebilirsiniz.). Tuşların çalışıp çalışmadığını öğrenmek için Logitech DFGT 'nin kendi driverı olan Logitech Profiller 'a girip programın üst menüsünden Device 'ı, açılan pencereden Game Controllers 'ı açılan pencereden DFGT yi seçip Özelliklere tıklayınız ve direksiyonun bütün tuşlarını deneyiniz. Son olarak, çoğu direksiyonun sağ ve sol F1 kulakcığında bir tutukluk oluyor ama bir süre sonra düzeliyor. Buna fazla takılmayınız çünkü kronik bir problemdir. Alacağınız direksiyonun iyi olması dileğiyle :)

Extreme, sametcakr5734 ve Ghost bunu beğendi.
  5. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler alırken işime yarayacak:)

rica etsem biri indirme linki gibi birşey atabilirmi bakıyorum ama ingilizcem pek iyi olmadığı için nereden indireceğimi bilmiyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Ekim 2018
    Enes55 bunu beğendi.
  6. Vueenx

Vueenx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tavsiye ederim bir tek ses sorunu var dfgt nin 350 ye ben temiz almıştım kontrol edersen sıkıntı çıkmaz.

7. Robbie Read

Robbie Read

28
    37
    23
    35
    TruckersMP Profili
    Eğer alıcağım kişiye güvenemezsem demişssin sahibinden.com da get uygulaması var (get: ödemeyi karttan yaparsın para get sisteminin içinde bekler satıcıya ulaşmaz bu sürede satıcı ürünü kargolar test edersin memnun kalırsan onaylarsın para satıcıya geçer yoksa ürünü geri kargolarsın ) şimdiden hayırlı olsun

8. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    buda çok güzel bi bilgiydi teşekkürler