1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Dirt 3 e ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve slymnmsdl53 tarafından 11 Kasım 2016 başlatılmıştır.

1. slymnmsdl53

slymnmsdl53
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

33
    25
    55
    Kenworth
    Codemasters'ın geliştirmiş olduğu yarış-simülasyon türündeki Dirt 3 (Complete Edition) Humble Bundle üzerinde kısa bir süreliğine ücretsiz oldu.

Oyunun bulunduğu sayfaya buradan ulaşıp -Humble Bundle hesabınızla birlikte- "Get It Free!" ibaresine tıklamanız gerekiyor. Şu andan itibaren oyunu ücretsiz almak için 1 gün 17 SAAT gibi bir süre var. O yüzden acele etmenizde fayda var.

https://www.humblebundle.com/store/dirt-3-complete-edition-free-game

2. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Haberdar ettiğin için Teşekkürler..

Ben bişiy sorucam, Şimdi steamde ekledim ama PC'e yüklemedim.. Oyun tamamiyle benim mi oldu yoksa belli bi zamana kadar mi oynayabiliyoruz, mesela 3-5 gün gibisinden.. Haftaya uygun zamanda yüklemek istiyorum da bari Steam'e ekledim silinip gitmesin yada oyun süresi dolmasin istiyorum yani..

3. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    @Seddoo
    Kütüphanene eklendiği için oyun artık senin.

Seddoo bunu beğendi.
  4. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Teşekkürler, iyi oldu o zaman... Tee zamaninda eski pc'mde korsan olarak yüklemiş ama oynayamamiştim, şimdi oynamak kismet olacak.. :vaayy:

5. Ozmoz

Ozmoz

187
    43
    85
    Scania
    Hata veriyor alamadım.

Edit: Aldım.

Son düzenleme: 11 Kasım 2016
  6. semihcyln1

semihcyln1
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    2
    0
    15
    Volvo
    bisey sorcam bende bu olmuyo steam hesabıma gırıs yapıyorum steam guard diyorum yapıyorum fakat gırıs yapmıyo

7. Kaptani Derya

Kaptani Derya

712
    546
    210
  8. ApaciTV

ApaciTV
    Kayıtlı Kullanıcı

50
    59
    11
    35
    kayıt olup giriş yaptım steama da girdim guardıda yaptım ama gelmedi benim oyun nasi yapcam

edit: tamamdir aldim eksik yazmisim

Son düzenleme: 11 Kasım 2016
  9. EmirSafran

EmirSafran
    Plaka

238
    95
    110
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Normal yeni bir sayfa aç oradan steama gir giriş yap yani o siteden girme sonra humblebundle a geç ordan steam hesabınızı bağlayın dediğinde zaten kendi hesabını görürsün. devam edersin

10. slymnmsdl53

slymnmsdl53

33
    25
    55
    Kenworth
    Almış olanlara şimdiden hayırlı olsun. Ben zamanında ücretli almıştım. Yani indirme aşaması hakkında bilgim yok arkadaşlar deneyince ve olunca burda da paylaşmak istedim o kadar yani. sorunlara yardımcı olamam özür dilerim

KİNG7642 bunu beğendi.