1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Ekip Arıyorum...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Tahsin Dede tarafından 15 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. Tahsin Dede

Tahsin Dede
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

159
    28
    80
    Merhaba Arkadaşlar ETS2/ATS Multiplayerda Canlı Yayınlarımız Oluyor ama Tek Başıma Yaptığım için İnsan nın Canı Sıkılıyor Benimle Birlikte Dostça Kardeşçe Oynuyacak varsa Buyursun Gelsin
    Not:Ünlü Birisi Değilim Örnek verirsem KaçakTV,Hilmi Şahin,Emre Bozkurt,Darwen,Nami Pars gibi Ünlü birisi değilim kendi çapımda Küçük bir Arkadaşlık Ortamı Kurmak Sosyalleşmek Tek Başına Oynamak istemeyen Arkadaşları bekliyorum Yakında Discord Sunucusunu Kurcam Davet Link buradan atıcam Twitch Yayınlarım Olacak Sadece ETS2ATS (ATS) Çok Yakında Sadece o oyunlar üzeri CS:GO Olsun Pubg Olsun Zula vs vs Oyunlar Olmayacak ETS2/ATS Oyunları Üzerinde Olacak Eğer Ekibime katılmak istiyen varsa Lütfen Burda yazsınlar Tek Başına Bilgisayar Başında Zaman geçirmek istemeyen Olan var sa Tek Şartım Kurallara Uysunlar Zaten Küfür,Siyaset Yapmak Anne Baba Abi Abla Bacı Gardaş KATMAYACAK ÖZELLİKLE BU OLMAYACAK bide Saygı Terbiye Efendi İnsanları Aramıza gelebilir Edepsiz Terbiyesiz İnsanlara Yerimiz Yok Bağırmıyacak Mızıkçılık Yapmıyacak Oyun Hakkında Kötü Söylemler Yapmıyacak Hile Dolandırıcılık Yapmayan Dostlarımızı Kardeşlerimizi Abilerimizi Bekleriz....

Son düzenleme: 16 Kasım 2019
    Ozan Ceylan bunu beğendi.
  2. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
  3. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bunu yapmak için çok iyi bir şekilde yazılım bilmeniz gerekiyor. Ayrıca bildiğim kadarıyla SCS'nin izni olmadan kendi ETS2/ATS Multiplayer sunucularınızı yapamıyorsunuz . Öncelikle SCS'den lisans satın almanız gerekebilir.

4. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.866
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yanlış okumuyorum değil mi mp kurmak istiyorsun.
    Ama umarım ciddi değilsindir. Çünkü en basit örneğini gördün. Umarım dediğimi anlamışsındır

gsbs1995, Razor3214, Enes55 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  5. BASHKOOV

BASHKOOV
    Plaka

31
    642
    913
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
  6. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Cidden buradan birilerini toplayıp MP çıkartabileceğine inandın mı? :(

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. Tahsin Dede

Tahsin Dede

159
    28
    80
    1. Madde Hakkında Bişey diyemem Ama 2. Madde Hakkında Galiba Beni Anlamamışsın Yazılımı Ben Tek Yapmıyacam Tek Ben Kurmayacağım Takım Arkadaşı Arıyorum Yani Birisi Medya Olur Birisi Moderatör Olur Birisi Tasarımcı Olur bu Hem Ekip işidir...

8. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eğer yazılım bilgin yoksa ve burdan bi yazılımcı bulabileceğini düşünüyorsan o iş biraz yaş

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. Tahsin Dede

Tahsin Dede

159
    28
    80
    Hangi Konuda Bana Yardımcı Olacaksın Ki

10. omgec0

omgec0

28