1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 - Steam Çalışmayı Durdurdu Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ROG48 tarafından 3 Mart 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ROG48

ROG48
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    61
    18
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İyi akşamlar. Bu gün oyuna giriş yapmaya çalıştığımda MP, SP farketmez ikisnindede Euro Truck Simulator 2 - Steam Çalışmayı Durdurdu hatası veriyor. Ne yapmam lazım bilgisi olan var mı ?

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Sende olan savenin yedeğini alıp sil, farklı bir save ile oyuna giriş yapmaya çalış.

3. ROG48

ROG48

28
    61
    18
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Denedim olmadı maalesef. Belgeler profiles'deki saveleri sildim. Yeni save attım farklı. Olmadı. Sonra o saveyide sildim boş bıraktım Proflies'i yine olmadı.

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Belgelerim/ets2/ içerisindeki game.log dosyasını paylaşırsan daha kolay yardımcı oluruz.

5. ROG48

ROG48

28
    61
    18
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
  6. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    *Ekran kartı driverı güncel değil 417.71 de kalmış 425.31 sürümü mevcut ekran kartını güncellemeyi dene. Son sürüm olmazsa 417 nin bir alt sürümünüde deneyebilirsin.
    *Oyunun opengl ile açılıp açılmadığını kontrol et.
    *MSI Afterburner veya benzeri 3. parti bir program kullanıyorsan kapat (ekran kartının frekansını değiştiren zımbırtılar varsa)
    *Olmadı ekran kartı driverını temiz bir şekilde silip sıfırdan tekrar yükle
    *Başka oyunlarda dxgı problemi çıkarıyor mu bak? Elinde dx11 destekli oyunlarda ekran kartını uzun süre test et yada bir benchmark programında

Ek olarak bir ihtimal win8.1 in uyumlu olduğu son net.framework sürümüne sahip olup olmadığını kontrol et

DesertEagle26, Razor3214 ve hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.