1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2 ve ATS Epic Games'e Gelirse Bedava Dağıtılır mı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Oyuncu Adam tarafından 17 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

1. EuropeanDriver

EuropeanDriver
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

510
    228
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar ETS 2 ve ATS sizce bir ara zamanı gelirse eğer (Bence dua edelim gelmesin) Epic Games SCS Software ile falan anlaşırsa anlaşmanın şerefine GTA 5 gibi geçici olarak bedava dağıtılır mı? Dağıtılırsa eğer ne gibi olumsuz sonuçlara yol açabilir? Benimde arada tahmin ettiklerim var bu olumsuz olabilecek sonuçları sizler neler düşünüyorsunuz böyle bir ihtimal var mıdır yok mudur yada benim bilmediğim birşey var mıdır bu konuyla ilgili tepkilerinizi bekliyorum.

Not: Ciddiye alıp önyargı ile yaklaşmazsanız sevinirim sadece soru olarak sormak istedim.

2. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Ne gibi olumsuz sonuçlara yol açabilir. Birden fazla bedava alıp stok yapacak ve online da terör estirecek. Epic Games'e gelme ihtimali yok gibi bir şey zaten.

Cemsnbc bunu beğendi.
  3. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gelmez diye düşünüyorum ama bellide olmaz gerlisede eğer TMPnin önlem olarak epicgamesten gelenleri almaması lazım

4. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Merhabalar,

TruckersMP kurulduğu zamandan beri hep Steam üzerinden veri almaktadır. Epic Games ücretsiz dağıtsa bile, TruckersMP'nin böyle bir durumu kabul edeceğini sanmıyorum.

Erendeha, EmreG ve ssv4x bunu beğendi.
  5. MertGULBIL

MertGULBIL
    Plaka

87
    33
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    İmkansız böyle birşey olması scs için

6. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence SCS ile anlaşmanın vakiti daha çok var. Çünkü Epic Games'te çok fazla ( benim görüşüm ) düzgün oyun bulamadım. Hani bir Activision olsun vs. bu şirketlerde henüz yok. Ha belki gelecek olursa çok fazla olumsuz tarafı olucaktır. O olumsuz ise şuanda da GTA 5'te de aynı sorun mevcuttur. Hileye başvuranlar, en çok da trollcüler çok fazla olucaktır. Böyle bir şey olursa çok kötü olabilir. İnşallah bedava olarak dağıtılmaz. Çünkü hep bedava alınan oyunlarda genellikle böyle şeyler çıkabiliyor. Zaten bedava aldım diyor ne kaybederimden yola çıkarak oyunun anasını ağlatıyor. Ya inşallah bedava dağıtılmaz.

Oyuncu Adam ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. EuropeanDriver

EuropeanDriver
    Plaka

510
    228
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Demiş olduğunuz gibi GTA 5'te aşırı derecede izdiham yaşanıyor ve bu yüzden sunucular çöküyor.

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  8. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence Ets 2'de bu durum yaşanabilir ki bir de şu var serverler 4500-3200 kişi yani öyle bir şey olması lazım ki o zaman çok fazla artması lazım sunucu kapasitesi.

Oyuncu Adam bunu beğendi.
  9. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Yukarıda denildiği üzere TMP, Steam üzerinden veri alıyor, Epic'de dağıtılırsa Epic kullanıcılarına izin verilmez, TMP kendi topuğuna sıkar.

10. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    Ets 2 ve Ats başka bir platforma çıkması bunu Tmp'nin kesin olarak destekleyeceği anlamına gelmiyor. Hali hazırda kutulu versiyona sahip olanlar dahi oyunu Steam üzerinden aktivasyon yapmaları gerekiyor. Bunu Truckersmp kurulum rehberi üzerinden de görebilirsiniz.
    https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-kurulum-rehberi.114/