1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS 2 Video Çekme Sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Burak Efe tarafından 1 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Burak Efe

Burak Efe
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    4
    0
    15

ETS 2 Online'da ekran kaydını açtığımda ekranda herhangi bir sorun olmuyor ancak kaydı izlediğimde böyle bir görüntüyle karşılaşıyorum. 3 farklı kayıt programı denedim hepsinde aynı sonuç. Bir keresinde kaydı izlediğimde tuhaf bi kamera açısı piksel piksel bi görüntü vardı. Eskiden kayıt alabiliyordum. Bu sorun neden var?

2. oyunvakti263646

oyunvakti263646
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

20
    5
    0
    15
    TruckersMP Profili
    burak bey bu sorun çeşitli konularla ilgili olabilir belki ekran kartı desteklemiyordur. ama ekran kartı ayarlarından program durumunu yüksek performans yapmanızı öneririm bendede vardı aynı sorun bende düzeldi. İnşallah sizdede düzelir

3. Emirhan kurt 29

Emirhan kurt 29
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

524
    260
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    bandıcam kulanabilirisn

4. Burak Efe

Burak Efe
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    4
    0
    15
    Yüksek performansta kullanıyorum zaten. Önceden yoktu bu sorun. Acaba oyun tarafından mı engelleniyor diye düşünüyorum.

5. oyunvakti263646

oyunvakti263646

20
    5
    0
    15
    TruckersMP Profili
    diğer oyunlarda denedinizmi

6. Burak Efe

Burak Efe
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    4
    0
    15
    Diğer oyunlarda hiç bir sıkıntı olmuyor. Sadece ETS 2 Online'da. Sol altta klan isimleri, kullanıcı adları yazıyor.

7. HoRoZzZ

HoRoZzZ
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

25
    4
    4
    45
    Scania
    Merhaba ;

Anladığım Üzere OBS'yi Kullanıyorsun. OBS Programından Kaynaklı Bir Sorun Bu.
    Action / Bandicam / Fraps / Shadow Play - Önerebileceğim Video Kayıt Programlarıdır.

8. nash99

nash99

171
    562
    220
    Volvo
    Video da alt+tab yapmış gibi oluyor. Ben plays tv ets2 yi görmeyince obs kullanmaya başladım pc özelliklerine göre ayar yaparsan çok iyi iş çıkartıyor

9. Burak Efe

Burak Efe
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    4
    0
    15
    Fraps, Bandicam ve OBS'yi denedim üçünde de aynı sorun oluyor.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.