1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2 - Yeni Multiplayer Modu "Infinite Truckers"

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve LondroS tarafından 18 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    Amaaaaaaaannnn sendeeeeeeeeeeeeee infinitesi batsınnnnnnnn.

nash99, UlasCaNN ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim anlayamadığım bu infinite topluluğa ne vaatte bulunmuş tmp den daha ciddi bir multi modumu sunacağız demişler, sanal şirketleri oyuna entegre edip rekabetçi bir ekonomi modumu yapacağız demişler (ki paraya dışardan müdahale edilemeyen bir mp modu trollerin direk elenmesi anlamına gelir), yada mp için ortak iş havuzumu ayarlayacaklarını söyledilerde bizim değerli topluluğumuz bu kadar umutlandı. Unutmamak gerekir ki önce topluluğa yeni vaatler ile geleceksin, onların isteğine kulak vereceksin, ardından fazlasıyla destek toplarsın.

DesertEagle26, serkant ve Extreme bunu beğendi.
  3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.866
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ağzına yüreğine sağlık gardaş ım ☕

Seddoo ve UlasCaNN bunu beğendi.
  4. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ben sayfalarına bile bakmadım baya atlayanlar olmuş keşke biraz araştırıp yada bekleyip atlansaydı mevcut mp den kovulanların kurduğu bir oluşum diye biliyorum bu doğruysa zaten hayır gelmez

5. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.866
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Olayı idrak edememiş sin mito, atlamak kelimesi ile olayı farklı yere çekersin.
    Ben bugüne kadar inFİTNE çıksın hasretiyle yanıp tutuşmadım.
    Tmp de bugüne kadar 1 ban ım dahi yok (profilim herkese açık bakabilirsin). Ve bugüne kadar fa forum da tmp den şikayetçi olan bir konum da olmadı,açtığım raporlar dada sıkıntı yaşamadım olması gerekeni yaptılar. Genel olarak milletin açtığı konulara baktığımda tmm hata lar gördüm fikrimce ama benlik bir durum değil elbette
    Bende herkes gibi sadece foruma üye oldum ve çekiliş yaptılar oda bize çıktı, çekiliş yapılacak diye bir bilgimiz de yoktu ki çekiliş için katılmış olalım düşüncesi oluşsun, şimdi bu atlamak mı...

Son düzenleme: 20 Haziran 2019
    Seddoo ve UlasCaNN bunu beğendi.
  6. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    atlama lafı sana değildi zaten sonuçta çok kişi üye oldu sen niye üzerine alındın anlamadım!:U çekilişe katılırsın o ayrı ben ilk gördüğümde anlamıştım zaten ve üye bile olmadım kovulanları da üstüne alındıysan onu da yanlış anlıyorsun derim ben kuranlardan bahsettim;) atlama lafına bozulduysan tamam geri aldım acele ettiler ile düzelteyim;) kısaca kötü anlamda söylemedim.:)

Son düzenleme: 21 Haziran 2019
  7. Cold

Cold
    Plaka

607
    529
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    HEPSİ FASA FİSO. umutlandırıp gereksiz kişilere yetki verip mp yaptıklarını sanıyorlar. hepsi palavraaa.

8. DangerHGVMP

DangerHGVMP
    Kayıtlı Kullanıcı

12
    26
    15
    Scania
    Yine ertelediler bugünkü yayını tekrar DDoS attılar galiba bizim Türkler :D Çıkmayacak umutlanmayın (: Çıksa da pek bir şey beklemeyin.

Son düzenleme: 26 Kasım 2019
    38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.263
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sizinki ne oldu?

10. DangerHGVMP

DangerHGVMP
    Kayıtlı Kullanıcı

12
    26
    15
    Scania
    Biz Infinite Truckers gibi forum açıp adam toplamadık. Yayın gününü söyledik ve belirttiğimiz tarihlerde yayınlarımızı yaptık.Modun durumu ise şuan hala geliştirilme aşamasında ve 2020'de açılması planlanıyor.

KacaKTV, UlasCaNN, HellorD TV ve 4 kişi daha bunu beğendi.