1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ets2 mp promods bağlantı sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Muzzy tarafından 24 Aralık 2020 başlatılmıştır.

1. Muzzy

Muzzy
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    22
    2
    15
    merhabalar öncelik ile herkese, promods serverine giriyorum oyun başlıyor 30 saniye sonra bağlantı hatası yüzünden offline yapıyor tekrar bağlanıyor otomatik tekrar offline oluyor 30 40 saniye ara ile böyle 5*6 kez oluyor en sonunda kick liyor ping im 67 yüksekte değil neden bu sorun var modem resetledim internetimde sorun yok bilen bir kişi yardımcı olabilirmi

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Diğer server larda nasıl durum aynı mı arcade veya sim1 sim2

Doctor Pikachu ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. Muzzy

Muzzy
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    22
    2
    15
    EU2 ARCADE FELAN SIKINTI YOK PROMODS serverinde yaşıyorum o kadar para verdik oynamak için malesef çözemedim internetttede sorun yok

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mobil internetin varsa usb kablo ile bilgisayara interneti paylaşıp öyle dener misin. İnternette sıkıntı olup olmadığını garantilemiş oluruz. Her ne kadar ping düşük gözükse de paket kaybı söz konusu olabilir aklıma başka bir şeyde gelmiyor.