1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve HydroZone42 tarafından 27 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HydroZone42

HydroZone42
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    9
    1
    30
    Volvo
    Merhabalar İngilterenin trafiğinin ters aktığını biliyoruz. bende dresden-manchester seferini serbest çalıştan alıp gitmeye başladım.ve ingiltereye feribotla inince yanlışlıkla unutup doğal olarak yanlış şeride girdim ve karşımdan tırlar gelmeye başlayınca özür amaçlı selektör yapıp bulduğum ilk fırsatta normal şeride geçtim fakat galiba birazda şanssızlığıma ben yanlış şeritteyken önüme skodalı adminde gelmişti ve ters şeritte gitmekten 5 gün banlandım ne yapmam gerekiyor?

2. Hapton

Hapton
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

390
    812
    230
    Merhabalar,

Durum açıkladığın gibi ise ban cezanı açtıramazsın. Sen yinede kanıt görüntüsünü konuya ekle.

3. HydroZone42

HydroZone42
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    9
    1
    30
    Volvo
    kanıt görüntüsü nedir neyi almalıyım çünki olay yaşandığında kayıtta değildim yada herhangi bi ss almamıştım?

4. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Bu link üzerinden TruckersMP profiline giriş yap. Punishment History diye bir bölüm olacak. Oradaki bölümün ekran görüntüsünü yükle ve konuya paylaş.

Aldığın ekran görüntüsünü https://hizliresim.com/ bu siteye yükle. Ekran görüntüsü göremedim mesajında.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Ocak 2020
  5. HydroZone42

HydroZone42
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    9
    1
    30
    Volvo
    pardon yanlış anlamışım herhalde o ban yeme sebebimin olduğu bölümün ssini alacağım ve açıklamamı yapacağım değilmi?

6. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Dediğimi anlamadınız. Sizden oyunda olduğunuz anın ekran görüntüsünü yada kaydını istemiyorum. https://truckersmp.com/profile bu link üzerinden TruckersMP profiline girmeni ve ban cezasınını göründüğü bölümün ekran görüntüsünü paylaşmanı rica ediyorum.

7. HydroZone42

HydroZone42
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    9
    1
    30
    Volvo
    sonunda anladım teşekkürler oyuna başlayalı çok olmadı bilgim az sizide yorduk :D

8. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Kendi açıklamanızı bahsediyorsanız dil ayrımı söz konusu değil. İstediğiniz dilde açıklama yapabilirsiniz. TruckersMP'nin Translator ekibi gerekli işi yapmaktadır.

9. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Yaptığının yanlış olduğunu biliyorsun, bunda bir itirazın da yok, fakat neden konunun başlığı Haksız Ban?

10. AEmre35

AEmre35

442
    2.001
    300
    TruckersMP Profili
    Olsun, bu çok eskilere dayanan bir gelenektir. Forumda son konularda illaki bir ''Haksız Ban'' konusu olur. olmazsa konu içeriği ne olursa olsun adı ''Haksız Ban'' olan bir konu açılır. :)

SerkanA, xuey-s ve DesertEagle26 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.