1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Navigasyon Ekranının Yerini Değiştirme.

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve SerG tarafından 3 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SerG

SerG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    3
    3
    35
    TruckersMP Profili
    Merhaba dostlar ben dün Steam'den aksesuar paketi aldım. O sallanan köpek kafaları falan baya komiğime gidiyor, onları daha çok görmek için koltuğu sağa ve geriye çektim ancak Navigasyon üstlerini kapatıyor. Bir türlü sol alta almayı bulamadım... Bana yardımcı olabilecke var mı ?

2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    F3 tuşuna kapanana kadar basarsan sıkıntı gider.
    Yeri değişmiyor olsa gerek. Kapatıp aksesuarlardan cama navigasyon koyabilirsin.

3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    SerG,

Navigasyon'un yeri değiştirilmesi imkansızdır, haa, imkanlıdır fakat şöyle; SinglePlayer'de çalışan modlar var bunun için fakat şuan uyumlu değil, gelen bilgiler arasında, Mod yüklersin bunun için Navigasyon'un yerini değiştirebilirsin..
    Gerekli Mod'a buradan bakabilirsin, ( Siteyi, paylaştım fakat, amacım reklam yapmak değildir! )
    Not : Verdiğim mod Multiplayer'da çalışmaz, sadece " SinglePlayer'de " Çalışır. ( Bunuda belirtmek isterim açıkçası. )

Sorununuzun Çözülmesi Dileğiylen,
    Yeni Yılınız Kutlu Olsun!, İyi Günler.

TR | ADANALI01 bunu beğendi.
  4. SerG

SerG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    3
    3
    35
    TruckersMP Profili
    Peki yardımlarınız için teşekkür ederim. Neyse artık iyice sağa çekicez koltuğu :)

KuraPie ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.