1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Oyun durduk yere Offline moda geçiyor.

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Daxtie tarafından 6 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Daxtie

Daxtie
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    193
    88
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Şu en son güncelleme bitirdi beni resmen.Bundan önce hiçbirşey yokdu.MP moda bağlandıktan 1 dakika sonra oyun offline oluyor.Connection 10 second felan diyor.Sonra tekrar giriş yapın felan diyor.Dünden beri gına geldi artık deli oldum.Oyunda pingimde yok,sürekli oyun kopuyor ve sadece ETS 2 MP'de oluyor başka oyunlarda herhangi bir sorunum yok.Güncellemeyide eskisini kaldırıp bu en son olanı yükledim acaba ondan dolayımı oldu?Yardımcı olabilcek varsa sevinirim.

2. Berkay

Berkay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

28
    308
    315
    155
    DAF
    Kablosuz bağlantı kullanıyorsanız, sunucuyla olan bağlantıyı etkileyebilir. DNS ayarlarınızı kontrol edin.

Komut satırını açıp aşağıdaki komutları girin:
    Başlat > Çalıştır > "cmd" > Tamam.
    Şu komutu girin "ipconfig /flushdns" ve Enter tuşuna basın.

Daha sonra şu komutu girin ve Enter tuşuna basın,
    Kod:
    ping 1.eu.game.ets2mp.com
    Ping sonucu kaç çıktı?

3. Daxtie

Daxtie
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    193
    88
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    90 Çıktı en düşük,en yüksek 95.Ortalama 92 diyor %0 kayıp.Önceden böyle bir sorunum yoktu.Çalışmayı durdurdu hatası alıyordum bazen sadece o kadar.