1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Oyundaki Kayıtım ve Müziklerim ve Diğer Şeyler Durduk Yere Kendi Kendine Silindi

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve onureiz tarafından 12 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. onureiz

onureiz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    En son oynadığım da kaydedip çıkdım ve aradan 2 gün falan geçti. Müzik açmak için Euro Truck Simulator 2'nin Music klasörüne girince klasörün boş olduğunu gördüm (soracaklar için bilgisayarımda olmayan çoğu müziği oraya attığım için ordan açıyorum yoksa manyakmıyım ben niye ordan açıp dinliyim). Ve hemen oyuna girdim ve direk yeni profil açmadan başlattı beni sonra bende belgelerimden Profiles dosyasına girdim ve orda profillerim vardı ama içine girince sadece save ve config dosyası vardı. Ben savenin yedeğini 2 hafta önce almıştım bir iş için o saveyi yükledim pek bi değişiklik yok ama yinede geriden başladım işde :/ Ama müzikleri geri getiremedim. Bide müziklerin isimlerini düzenli düzenli yazmıştım o kadar offff. Niye böyle oldu bu ? Birimi sildi yoksa kendi kendine olabilir mi ?

NOT:Konuyu yanlış yere açmış olabilirim.

2. HLKozTR

HLKozTR
    Plaka

26
    11
    2
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    biri silmiş olabilir oyun kendi kendine dosyaları silmez

3. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Silebilecek tek bir kişi var oda kardeşim ama ben silmedim diyor.

4. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sistem geri yukleme yapsan gelir mi acaba

5. arda_409