1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Oyun Grubu TheEkip "Farkı Bizimle Yaşayın!"

Konusu 'Sanal Oyun Grupları / Sanal Lojistik Şirketleri' forumundadır ve EmreBozkurt tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    yarin akşam ts den görüşelim

BurakGencoglu bunu beğendi.
  2. BurakGencoglu

BurakGencoglu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    11
    4
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yarın akşam görüşmek üzere iyi aksamlar

3. YNSTSC

YNSTSC
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Merhaba yaşım 38 rizeliyim. Kurallarınız bana uygundur aranıza katılmak isterim. facebook grup sayfasından başvuru yaptım. yalnız ts de akşamları olabiliyorum. işyerimde ts kullanamıyorum. face adım yunus taşçı. saygılarımla

4. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu akşam ts adresimize gelin görüşelim abi

5. YNSTSC

YNSTSC

3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    tamamdır görüşmek üzere sağlıkla kalın.

6. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Herkese merhaba.Ekip Lojistik bünyemize 18-25 yaş arası üyelerin bulunacağı Genç Lojistik'i kurmuş bulunuyoruz.18-25 yaş arası olup,Ekip Lojistik'in yaş kuralı haricindeki diğer tüm kurallarına uyan herkesi aramızda görmek isteriz.Başvurular bugünden itibaren başlamıştır.(02.10.2015) Başvurular: ts3.ekiplojistik.com ts3 adresinden alınacaktır.

KURALLAR
    1)
    18 yaşını doldurmuş bireyler EKİP(Genç Lojistik) personeli arasında yer alabilir.
    2) Karakterli sürücüleri her zaman yanımızda isteriz. Hakaret ve küfür herhangi bir tartışma yapmayacak her zaman hoş görüye sahip kişiler alınacaktır.
    3) EKİP personeli her zaman birbirinden haberdardır, bu nedenle Teamspeak kullanmak zorunludur.
    4) EKİP konvoyu araç sırası önceden planlanır ve buna göre hareket edilir. Konvoy sırasında gerekli haller dışında öndeki araç geçilmez. (Konvoy bitimine 100-300 km arası kaldığında Tüm Kaptanlar serbest kalır ve sollama v.s. serbest olur)
    5) EKİP personeli trafik kurallarına riayet eder konvoydaki hıza göre kendini ayarlar. Zincirleme kazaya sebep olmamak için konvoy araçları mesafeleri açık tutar.
    6) Akşam hava kararınca konvoyda öncü ve artçı araçları konvoya doğru gelen ve konvoyu geçmek isteyen araçları uyarmak için tepe uyarı lambalarını kullanır.
    7) Konvoyun EKİP konvoyu olduğunu diğer araçların dikkati için, çekici renk ve modifiyeleri aynıdır.
    8) EKİP personeli profesyonel sürücüdür, direksiyon becerisi iyi olmalıdır.
    9) Alınacak personelin 7 gün deneme süresi vardır. (istisnai durumlarda bu kural uygulanmayabilir)
    10) Her oyuncu Euro Truck Simulator 2'nin DLC 'si olan 'GOING EAST' ve 'İSKANDİNAVYA' DLC paketlerine sahip olmaları gereklidir.
    11) Kurallara riayet etmeyen sürücülerin EKİP ile yolları ayrılır.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Ekim 2015
  7. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İlk üye ben oldum hadi hayırlısı bakalım :vaayy:

8. hasimates

hasimates
    Kayıtlı Kullanıcı

39
    6
    0
    0
    benim yaşım 30 katılabilirmiyim.eger katılabilirsem nasıl basvurabilirim.

9. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Başvurular team speak3 adresinden yapılmaktadır.
    Üye Alımları Cumartesi Günleri 19:30 ile 22:00 Saatleri Arasında Yapılmaktadır.

10. muratqolat

muratqolat
    Plaka

10
    2
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    17 yaşındayım ekibe dahil olmak isterim.