1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Virtual Speditor'le İşimi Oluşturamıyorum

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Meyd10 tarafından 2 Aralık 2020 başlatılmıştır.

1. Meyd10

Meyd10
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    8
    4
    15
    Arkadaşlar Virtual Speditor diye bir program buldum. Fakat oyunun dosyalarında save ve quicksave olmadığı için iş ayarlayamıyorum. TrucksBook diye bir şey de buldum. Lojistiğimi kurdum fakat iş oluşturamıyorum. Arkadaşlarımla 3 kişi aynı işi yapmak istiyoruz. Nasıl yaparız? Lütfen yardım edin bıktık şu iş olayından :)

Arkadaşlar Cloud Servisi kapadım öyle yaptım. Dosya geldi. Şimdi de Virtual Speditor:Dosya düzgün çözümlenemedi diyor..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Aralık 2020
  2. saltukhancer

saltukhancer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

119
    153
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    config .cfg dosyasında şu düzeltmeleri yapın.
    uset g_console "1"
    uset g_developer "1"
    uset g_save_format "2"

Meyd10 bunu beğendi.
  3. Meyd10

Meyd10
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    8
    4
    15
    Sürümünü yeniledim. Son sürümünü indirip kurdum düzeldi. Yine de teşekkürler :)

saltukhancer bunu beğendi.
  4. Meyd10

Meyd10
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    8
    4
    15
    Arkadaşlar yeni save açtık 3 kişi. Sadece bildiğimiz şehirden yine bildiğimiz şehire oluşuyor. Mesela Bremen biliyoruz, açık haritada. Bremenden Hannover olmuyor çünkü Hannover keşfetmedik. Normal mi?

saltukhancer bunu beğendi.