1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi World of Truck

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Carly23 tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Carly23

Carly23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    30
    1
    35
    TruckersMP Profili
    World of trucks sitesine girip sing in diyorum ordan steamı seçiyorum ve oturum aç diyorum sonra bu yazı geliyor

all games owned by your steam account are already connected to some existing world of trucks account.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Ocak 2016
  2. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Steamini önceden bir WoT hesabına bağlamışsın zaten.

KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Steam'ı açın, > Sağ Yukarıda " Steam " demesi lazım, oraya basınız, daha sonra " Hesap " bölümüne gelin orada sizin steam'a hangi mail ile kayıt olduğunuzu söyleyecek, O Mail'ilen World of truck's kayıt olduğunuz maildir, aşağıdaki bağlantı adresinden world of trucks şifrenizi sıfırlayın ayrıca daha önce E-Posta değiştirdiğinizi duydum, Eskiden World of trucks'a hangi mail ile üye olduysanız onu kullanın yoksa hatalı olur, Şifre sıfırlama talebi gönderdikten sonra " Gereksiz " veya " Gelen Kutusu " kontrol etmenizi öneririm ama genellikle " Gereksiz " bölgesine geliyor,
    Şifre sıfırlama talebi > https://www.worldoftrucks.com/en/password_reset.php

Hazeyn44 bunu beğendi.
  4. Bordo Bereli 2

Bordo Bereli 2
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    4
    0
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Tamam da ya o eski e mail hesabımıza ulaşamıyorsak ne yapacağız lütfen yardım!

5. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bordo Bereli 2 bunu beğendi.
Konu Durumu: