1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yediğim ban sizce hatalı mı?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve erensatar27 tarafından 29 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. erensatar27

erensatar27
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    35
    6
    10
    İlk olarak teşekkürler cevabın için fakat truckers mp de calais duisburg hariç hiç dolu yok ki çok saçma haritanın alt bölgelerinde italyada yanlış bilmiyorsam çok güzel yollar var ama kimse oynamıyor kimse oynamayınca da tek başına çok sıkıcı oluyor tek alternatifim c/d yolu buradada maşallah fps 10/20 leri bile görüyor ölçeklendirme 25 ... ayrıca 65 tl verdiğim internet bana 4 mbps hız veriyor şaka gibi daha önceki permaya gelirsem yediğim günün 2 gün sonra akşamı hesabı sildim 40 TL para verip yeni hesap aldım 3 haftadır her şey güzeldi bu son kazaya kadar ... Anlaşılan haksız gibi gözüküyorum admin de itirazımı kabul etmedi

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Nisan 2021
  2. Agent On Truck

Agent On Truck
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    92
    45
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yola çıkan kişinin videosuna baktığımızda uygun anı beklediğini görüyoruz. Hatta öncesinde yeltenip çıkamam diyerek beklemeye devam etmiş. Ne yazık ki bence ban haklı.

3. Hilalimsin

Hilalimsin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yolan çıkanda elemanda sorun yok senin frenene basmamanda sorun var ..

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.